Księgowość

Usługi księgowe dla firm

Księgowość to nieodłączny element biznesu, a także jedno z największych wyzwań, z którym mierzą się polskie i międzynarodowe firmy. Rozliczenia pracowników, podatków, czy wynagrodzenia potrafią kosztować firmy wiele czasu, które mogłyby poświęcić na rozwój, szukanie udoskonalanie oferty, czy też obsługę klientów. To właśnie za sprawą tych wyzwań, często decydujemy się na outsourcing usług księgowych. Potwierdzają to również doświadczenie specjalistów Mazars. Outsourcing księgowy jest jedną z najczęściej wybieranych usług świadczonych przez Ekspertów Mazars.

Rachunkowość finansowa, sprawozdawczość i konsulting

To to tylko niektóre tematy, w których pomagamy naszym klientom. Eksperci Mazars w zakresie księgowości obsługują liczne podmioty, w tym małe i duże przedsiębiorstwa, które decydują się przekazać swoje rozliczenia rachunkowe w ręce doświadczonych specjalistów.

Rachunkowość i finanse – objaśnienia dla przedsiębiorców

Na blogu dla przedsiębiorców, Eksperci Mazars z zakresu księgowości i rachunkowości finansowej dzielą się przede wszystkim konkretnymi przypadkami ze swojego doświadczenia. Odpowiadają na najczęstsze wątpliwości przedsiębiorców i objaśniają skomplikowane przepisy. Znajdą tu Państwo zarówno szczegółowe interpretacje przepisów, jak i wymagania księgowe które należy spełnić np. sprawozdań finansowych, bądź zakładania działalności. Nie zabraknie również szczegółowych omówień Ustawy o Rachunkowości Finansowej.

Księgowość